Crop Top nedir? Crop Top nasıl kombinlenir?

Crop top nedir? Crop top nasıl kombinlenir? Crop top kombin önerileri

Crop Top Nedir? Crop Top Kombin Önerileri

Crop top nedir? Crop top, göbeği ön plana çıkaran yani ‘göbeği açık’ olarak tarif edilen bir üst giyim modeline verilen isimdir. Crop toplar farklı şekillerde kombinlenebilir ve aslında farklı pek çok üst giyim ürününde de crop top modelleri görmek mümkündür. Kazaklarda, bluz ve büstiyerlerde crop modellerie rastlamak mümkündür. Özellikle de tişörtlerde crop kesim sıklıkla kullanılır ve bu modeller günlük giyimde de tercih edilir.

Crop Top Modelleri

Crop toplar farklı modellerde ön plana çıkar. Kış giyim ürünlerinde kazakların, bluzların ve üst giyimde kullanılan ürünlerin crop model şeklinde ortaya koyulması mümkündür. Crop top modelleri, yaz modasında daha da ön plana çıkar. Tişörtlerin, büstiyerlerin ve farklı bluz modellerinin yaz modasında ön plana çıkması ile crop olarak tasarlanmaları da mümkündür. Bu nedenle de kot pantolonlarla, eteklerle, şort ve taytlar ile crop top kombinleri yapılabilmektedir. Yaz sezonunda da kış sezonunda da crop modellere rastlamak olasıdır ve crop top kombinleri yerine göre şık, yerine göre de spor havası ile farklı bir seçenek sunar.

Farklı renkleri, ilgi çekici tasarımları ve rahat kalıpları ile crop top modellerinin genel olarak oversize şeklinde tasarlandığını söylemek mümkündür. Yine de tam kalıp ya da dar kalıp olarak da crop top modellerinin tasarlandığını görebiliriz. Bu modellerin her biri farklı kombinlerde farklı şekillerde kullanılabilmektedir. Genellikle spor ve günlük giyimde oversize crop modeller tercih edilirken eteklerle ve şort gibi farklı alt giyim ürünleri ile dar kalıp ya da tam kalıp crop modellerin tercih edilmesi mümkündür.

Crop Top Tasarımlarının Rahatlığı

Crop top modelleri genellikle rahat modelleri ile bilinir. Bu sayede spor kombinlerde de tercih edilmesi mümkün hale gelir. Özellikle de tayt ile oluşturulan kombinlerde salaş modellere sahip crop topların rahatlık sunduğu görülebilir. Crop toplar özellikle de spor giyimde tercih edilmektedir. Bu sayede rahat bir giyim sağlamasının yanı sıra hafif kumaşları ile de spor sırasında en iyi giyimi sunar.

Crop toplar yalnızca hafif ve salaş modelleri ile değil aynı zamanda fiyatlarındaki rahatlık ile de göze çarpar. Farklı markalarda dahi uygun fiyatlı crop topları görmek mümkündür. Crop top fiyatları genel olarak uygundur ve bu sayede de her bütçeye de her tarza da hitap eder.

Crop top markaları da her sezonda öne çıkan farklı modeller üreterek en özel kombinlerin ortaya çıkmasını sağlar. Crop toplar özel modelleri ile şık kullanımı, spor giyimi ve günlük kullanımı bir arada sunar. H&M, Bershka, Pull And Bear ve benzeri pek çok markada benzer crop top modellerini görmek mümkündür ve bu giyim ürünlerinin her biri eşsiz kombinlere renk katan en özel modelleri ortaya koyar.

Narferita'da kadın crop top modelleri uygun fiyatlarla şimdi seni bekliyor! Bugüne özel indirimlerden yararlanmak ve ürün katalogunu görmek için hemen tıkla.

 

 

Etiketler: crop top, crop top kombinleri, crop top kombin önerileri, crop top modelleri, kadın crop top modelleri, bayan crop top modelleri, kadın crop top kombinleri, bayan crop top kombinleri, crop top nedir, crop top nasıl kombinlenir
Ocak 05, 2021
Listeye dön